Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, bord på hjul, modell "Karin", marmorskiva på kromat stålunderrede, höjd 32, 65 x 64 cm
Bruksslitage, skiva med nagg och ytskada
552611
2018-06-16