Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Skägga M Lindalssundet", akvarell, signerad M. Pyk, bladmått ca 26,5x20,5 cm

552617

2018-06-14