Klubbat för:
4 800 SEK
4 000 SEK
THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A2", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, vitlackerad, höjd ca 59, 90x43 cm
Bruksslitage och smärre fläckar, nedre kant med skada, gulnad
552622
2018-06-16