Asplund "Snö" byrå

Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A2", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, vitlackerad, höjd ca 59, 90x43 cm

Bruksslitage och smärre fläckar, nedre kant med skada, gulnad

552622

2018-06-16