Serveringsvagn
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanerad i mahogny med inläggningar i olika träslag, gulmetall, folierad plast, hjul, höjd ca 71, 76 x 47 cm
Bruksslitage, repor/märken, mutter saknas
552624
2018-06-16