Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIMON GATE, champagnekupor, 11 st, modell Molnet, Orrefors, 1920-tal, signerade, diameter ca 11,5, höjd ca 13 cm
Ett glas med nagg, ett glas med nedslipad kant
552626
2018-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här