Servisglas Simon Gate modell Molnet

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIMON GATE, champagnekupor, 11 st, modell Molnet, Orrefors, 1920-tal, signerade, diameter ca 11,5, höjd ca 13 cm

Ett glas med nagg, ett glas med nedslipad kant

552626

2018-06-14