Simon Gate modell Molnet

Simon Gate modell Molnet
Simon Gate modell Molnet
Simon Gate modell Molnet
Simon Gate modell Molnet
Simon Gate modell Molnet
Simon Gate modell Molnet
Simon Gate modell Molnet
Simon Gate modell Molnet
Simon Gate modell Molnet
Simon Gate modell Molnet

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMON GATE, karaffer med proppar, 2 st, skålfat på fot, "Molnet", 1920-tal, Orrefors, signerade, höjd ca 27-31,5 cm

552629

2018-06-15