Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ED FINNELL, George Harrison, signerad Ed Finnell, daterad och märkt 11.12.74 LA, 11/50, 49x39,5 cm
552633
2018-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här