Simon Gate servisdelar modell Molnet
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SIMON GATE, servis, 62 dlr, "Molnet", 1920-tal, Orrefors, signerade, bestående av: 8 rödvinsglas, 9 vitvinsglas, 10 starkvinsglas, 8 selterglas, 10 likörglas, 17 snapsglas
Enstaka nagg kan förekomma, några glas med nedslipad mynning
552638
2018-06-15