Simon Gate servisdelar modell Molnet

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIMON GATE, servis, 62 dlr, "Molnet", 1920-tal, Orrefors, signerade, bestående av: 8 rödvinsglas, 9 vitvinsglas, 10 starkvinsglas, 8 selterglas, 10 likörglas, 17 snapsglas

Enstaka nagg kan förekomma, några glas med nedslipad mynning

552638

2018-06-15