Asplund "Snö" vitrinskåp

Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund
Asplund

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö E", vitrinskåp, Asplund, formgiven under 1990-talet, vitlackerad, höjd ca 110, 90x30 cm

Slitage och märken, gulnad

552639

2018-06-16