Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö E", vitrinskåp, Asplund, formgiven under 1990-talet, vitlackerad, höjd ca 110, 90x30 cm
Slitage, märken, underrede saknar delvis plugg, gulnad
552641
2018-06-16