Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG GHYLFE (1925-2000), väggplattor, 2 st, emalj på metall, 1 signerad ´´Ghylfe´´ samt daterad -68, var och en ca 124x80 cm
Ställvis förlust av emalj och retuschering
552649
2018-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här