Karl-Erik Ekselius fåtölj och karmstol

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, fåtölj och karmstol, Mondo, stomme v borstad aluminium splymåer sam karmkuddar klädda med skinn, JOC Vetlanda, sitthöjd 42 respektive 45 cm

Bruksslitage, repor och märken

552665

2018-06-16