D-S Möbler serveringsvagn
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, DS-Möbler, Diö, 1950-/60-tal, teak/teakfaner samt laminatskiva med mönster Virrvarr av Sigvard Bernadotte, låda utdragbar åt två håll, gummiklädda hjul, etikettmärktmärkt, höjd 63, 81 x 47,5 cm
Bruksslitage, svagt välvd hyllplan undertill
552686
2018-06-15