D-S Möbler serveringsvagn

D-S Möbler serveringsvagn
D-S Möbler serveringsvagn
D-S Möbler serveringsvagn
D-S Möbler serveringsvagn
D-S Möbler serveringsvagn
D-S Möbler serveringsvagn
D-S Möbler serveringsvagn
D-S Möbler serveringsvagn
D-S Möbler serveringsvagn
D-S Möbler serveringsvagn

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SERVERINGSVAGN, DS-Möbler, Diö, 1950-/60-tal, teak/teakfaner samt laminatskiva med mönster Virrvarr av Sigvard Bernadotte, låda utdragbar åt två håll, gummiklädda hjul, etikettmärktmärkt, höjd 63, 81 x 47,5 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, svagt välvd hyllplan undertill

552686

2018-06-15