Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESVÄSKA, skinn, England, omkring år 1900, John Pound & Co, London, beslag i mässing, ägarmärkt, ca 62x36 cm
PROVENIENS: Edward Sager, Stockholm
Slitage, smärre defekter
552711
2018-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här