Resväska England

Resväska England
Resväska England
Resväska England
Resväska England
Resväska England
Resväska England
Resväska England
Resväska England
Resväska England
Resväska England
Resväska England
Resväska England

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESVÄSKA, skinn, England, omkring år 1900, John Pound & Co, London, beslag i mässing, ägarmärkt, ca 62x36 cm

PROVENIENS: Edward Sager, Stockholm

Slitage, smärre defekter

552711

2018-06-15