Golvlampa
2018-06-16
552712
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, höj- och sänkbar höjd inkl skärm ca 147 cm
Slitage, fläckar och bucklor