Fotografier vykortsalbum

Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum
Fotografier vykortsalbum

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOTOGRAFIER, VYKORTSALBUM, FOTORULLAR, 1900-talets första hälft, vissa i trälådor, ca 32x18 cm

PROVENIENS: Familjen Sager

Slitage

552719

2018-06-15