Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOTOGRAFIER, VYKORTSALBUM, FOTORULLAR, 1900-talets första hälft, vissa i trälådor, ca 32x18 cm
PROVENIENS: Familjen Sager
Slitage
552719
2018-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här