Barbro Andersson Versailles

Barbro Andersson Versailles
Barbro Andersson Versailles
Barbro Andersson Versailles
Barbro Andersson Versailles

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): Versailles - svit om 3 st blad, signerade och numrerade Barbro Andersson, 2012, upplaga 150, färglitografier, ca cm,
betitlade "Pavillion Amore" 34x26 cm,
"Tapitieries de Versailles" 23x22,5 cm,
"L´Orangerie de Versailles" 42,5x29 cm

Oramade

552725

2018-06-17