Barbro Andersson Versailles
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARBRO ANDERSSON (född 1948): Versailles - svit om 3 st blad, signerade och numrerade Barbro Andersson, 2012, upplaga 150, färglitografier, ca cm,
betitlade "Pavillion Amore" 34x26 cm,
"Tapitieries de Versailles" 23x22,5 cm,
"L´Orangerie de Versailles" 42,5x29 cm
Oramade
552725
2018-06-17