Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 EUR
EEMU MYNTTI (1890-1942) "Landskap, Cagnes"
Utförd 1923. Olja på duk 39x55 cm.
Proveniens: Tikanojas konsthem.
552743
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här