Eemu Myntti

Eemu Myntti
Eemu Myntti
Eemu Myntti
Eemu Myntti
Eemu Myntti
Eemu Myntti
Eemu Myntti
Eemu Myntti

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 EUR

EEMU MYNTTI (1890-1942) "Landskap, Cagnes"
Utförd 1923. Olja på duk 39x55 cm.

Proveniens: Tikanojas konsthem.

552743

2018-10-29