Stolar 8 st 1800-talets andra hälft
2018-06-16
552768
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 8 st, mahogny, rygg och ben med skuren dekor, framben i renässansstil, 6 stolar med trissor på framben, fast stoppad sits, sitthöjd ca 44 cm
Ett ben skadat, bruksslitage