Bengt Lindström färglitografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (5) Figurkompositioner, signerad Lindström, 29/150, färglitografier, ca 70x50 resp 50x70 cm

552770

2018-06-15