Glasservis Cyrene
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS, 54 dlr, 1900-talets andra hälft, mönstrad dekor, märkta Cyrene, bestående av 6 champagnestrutar, 6 ölglas, 6 vitvinglas, 6 rödvinsglas, 6 selterglas, 6 starkvinsglas, 7 likörglas, 6 cognacskupor, 5 whiskyglas samt 5 grogglas
Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma, 6 udda grogglas medföljer, 4 naggade delar medföljer
552783
2018-06-15