Casa Milano sideboard

Casa Milano sideboard
Casa Milano sideboard
Casa Milano sideboard
Casa Milano sideboard
Casa Milano sideboard
Casa Milano sideboard
Casa Milano sideboard
Casa Milano sideboard
Casa Milano sideboard
Casa Milano sideboard

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CASA MILANO, sideobard, samtida, vitlackerad mdf, hyllplan samt skjutdörr i glas, höjd 63, 240x55 cm

Bruksslitage, smärre nagg

552785

2018-06-16