Ampel 1800-talets första hälft

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AMPEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, för 6 ljus, förgylld och mörkpatinerad mässing, dekor av växtornamentik, höjd 87 cm

Ställvis slitage

552799

2018-06-15