Frans De Geetere "Spasmes"

Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere
Frans De Geetere

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANS DE GEETERE (1895-1968): "Spasmes", mapp med grafik (12), erotiska motiv, mappen numrerad "No 127", bladmått ca 39 x 29 cm

Mapp med skador

552806

2018-06-15