Kandelabrar Restauration

Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration
Kandelabrar Restauration

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, Restauration, 1800-talets första hälft, för vardera 5 ljus, delvis brännförgylld brons, urnformad stam, höjd 56 cm

Slitage

552808

2018-06-15