Brevpress Ryssland

Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BREVPRESS, 1800-tal, Ryssland, signerad med kyrilliska bokstäver samt daterad 1871, brons, i form av sittande man med pipa, sockel av carraramarmor

552813

2018-06-15