Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄVD TAPET, omkring 1700, fragment, motiv av träd och växtlighet, 262 x 73 cm
Fragment, omarbetat, skador, lagningar, uppfodrad
552816
2018-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här