Vävd tapet omkring 1700

Vävd tapet omkring 1700
Vävd tapet omkring 1700
Vävd tapet omkring 1700
Vävd tapet omkring 1700
Vävd tapet omkring 1700
Vävd tapet omkring 1700

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄVD TAPET, omkring 1700, fragment, motiv av träd och växtlighet, 262 x 73 cm

Fragment, omarbetat, skador, lagningar, uppfodrad

552816

2018-06-15