Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-tal, nyklassicism, fanérad i mahogny, skuren dekor, originalbaksida ca 201x76 cm

Smärre slitage

552817

2018-06-15