Stor numrerad vas av Bertil Vallien

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938), vas, Kosta Boda 1991, kvadratisk form med insmält polykrom dekor, signerad KOSTA BODA ATELIER- 91 68L10 11/300 (?), även etikettmärkt, höjd ca 45 cm, längd och bredd ca 13 cm

552818

2018-06-16