Stor numrerad vas av Bertil Vallien
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938), vas, Kosta Boda 1991, kvadratisk form med insmält polykrom dekor, signerad KOSTA BODA ATELIER- 91 68L10 11/300 (?), även etikettmärkt, höjd ca 45 cm, längd och bredd ca 13 cm
552818
2018-06-16