Skärgårdskonst - Roland Svensson Färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Väntan - Kallskär", signerad Roland S, 101/360, färglitografi, bildmått ca 46x29 cm

Detta föremål ingår i vår tema-auktion "Skärgårdskonst"

552837

2018-06-30