Eva von Weissenberg akvarell

Eva von Weissenberg akvarell
Eva von Weissenberg akvarell
Eva von Weissenberg akvarell
Eva von Weissenberg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

EVA VON WEISSENBERG (Finland, född 1911), Stilleben, signerad Eva V Weissenberg, akvarell, ca 52 x 72 cm

552839

2018-06-16