Bordslampa Art Noveau

Bordslampa Art Noveau
Bordslampa Art Noveau
Bordslampa Art Noveau
Bordslampa Art Noveau
Bordslampa Art Noveau
Bordslampa Art Noveau
Bordslampa Art Noveau
Bordslampa Art Noveau

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Art Noveau, tidigt 1900-tal, försilvrad mässing, höjd ca 45 cm utan skärm (71 cm med)

Bruksslitage, putsskador

552840

2018-06-16