Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Art Noveau, tidigt 1900-tal, försilvrad mässing, höjd ca 45 cm utan skärm (71 cm med)
Bruksslitage, putsskador
552840
2018-06-16