Bigert & Bergström fotomontage "The Storm"

Bigert & Bergström fotomontage

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIGERT & BERGSTRÖM (Mats Bigert född 1965, Lars Bergström född 1962): "The Storm", signerad i kartong, numrerad 8/25, fotomontage i ram, rammått 23x28 cm, inkl. bok samt i originaletui

552845

2018-06-15