Ulf Greder stor färglitografi

Ulf Greder stor färglitografi
Ulf Greder stor färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GREDER (född 1949), "Jour de Fete", signerad och numrerad 215/360, färglitografi ca 90x74 cm

Ej examinerad ur ram

552847

2018-06-16