Theodurus van Oorschot oljemålning
2018-06-17
552848
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEODURUS VAN OORSCHOT (1910-1989): Blomsterstilleben, signerad Th v Oroschot, olja på duk, ca 80x60 cm