Fåtölj Knolls

Fåtölj Knolls
Fåtölj Knolls
Fåtölj Knolls
Fåtölj Knolls
Fåtölj Knolls
Fåtölj Knolls
Fåtölj Knolls
Fåtölj Knolls
Fåtölj Knolls
Fåtölj Knolls

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, skyltmärkt Knolls, Textilklädsel med ben i bok, höjd ca 80, bredd 77 cm

Bruksslitage, ben med märken

552882

2018-06-21