Bordslampa med kvinnofigur och snäcka

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, i form av kvinnofigur, lampskärm av snäckskal, bronspatinerad zink, höjd ca 40 cm

Bytt el, bruksslitage

552885

2018-06-15