Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanerat med valnöt och valnötsrot, tre lådor, hyllinredning bakom dörr, mått ca: H 157 cm B 84 cm Dj. 54 cm

Åldersslitage, hyllplanen ej orignal

552886

2018-06-15