Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanerat med valnöt och valnötsrot, tre lådor, hyllinredning bakom dörr, mått ca: H 157 cm B 84 cm Dj. 54 cm
Åldersslitage, hyllplanen ej orignal
552886
2018-06-15