Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn i plåten, utförd 1888, etsning, 7,5x5 cm
Ej fast i ram
552889
2018-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här