Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ANDERS ZORN (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn i plåten, utförd 1888, etsning, 7,5x5 cm
Zustandsbeschreibung
Ej fast i ram
552889
2018-06-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner