Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ANDERS ZORN (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn i plåten, utförd 1888, etsning, 7,5x5 cm

Zustandsbeschreibung

Ej fast i ram

552889

2018-06-15