Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVVAS, Bo fajans, Ewald Dahlskog, höjd 49 cm
Skador: Smärre ytslitage, smärre glasyrdefekter
552894
2018-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här