Golvas Ewald Dahlskog

Golvas Ewald Dahlskog
Golvas Ewald Dahlskog
Golvas Ewald Dahlskog
Golvas Ewald Dahlskog
Golvas Ewald Dahlskog
Golvas Ewald Dahlskog
Golvas Ewald Dahlskog
Golvas Ewald Dahlskog
Golvas Ewald Dahlskog
Golvas Ewald Dahlskog

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVAS, Bo fajans, Ewald Dahlskog, höjd 49 cm

Skador: Smärre ytslitage, smärre glasyrdefekter

552894

2018-06-15