Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, modell Sirikit K10, ram med förgyllning samt thasisiden, Fröseke, ca 71 x 53 cm

Kuntoraportti

Ramen med vist förgyllingsbortfall

552924

Päivämäärä:

2018-06-16