Spegel
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, modell Sirikit K10, ram med förgyllning samt thasisiden, Fröseke, ca 71 x 53 cm
Kuntoraportti
Ramen med vist förgyllingsbortfall
552924
Päivämäärä:
2018-06-16