Siri Rathsman akvarell/gouache

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974), komposition, signerad och daterad Siri Rathsman -52, akvarell/gouache, ca 54 x 43 cm

552927

2018-06-16