Max Walter Svanberg färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994), surrealistisk komposition med kvinna och fisk, signerad Max Walters, numrerad 19/50, färglitografi, ca 46 x 32,5 cm

552928

2018-06-16