Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), vintermotiv från Ydre, signerad R Ljunggren, numrerad 115/360, ca 47 x 73 cm

Något vågigt blad

552930

2018-06-16