Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2004), Från Garpahamnen, signerad R Ljunggren, PT-upplaga, ca 30,5 x 50 cm

Zustandsbeschreibung

552939

2018-06-16